Александр Бланк

Управляющий партнер
Группы компаний "Рост"

Целью Rost Outsourcing является минимизация затрат компании-заказчика и таким образом, поддержание его финансового здоровья.

Новости

Roche продовжуватиме політику невеликих придбань

28 липня 2014


Виконавчий директор Roche Северин Шван заявив у інтерв'ю швейцарській діловій газеті Finanz und Wirtschaft про те, що у найближчому часі компанія не шукатиме великі об'єкти для поглинання і поки що зацікавлена у невеликих придбаннях і укладенні партнерських відносин.

Одна з причин, по якій компанія не буде проявляти активність у сфері злиття/поглинання, пояснив Северин Шван, - висока вартість активів на фармацевтичному ринку.

Він також зазначив, що Roche не зацікавлена у податкових пільгах від великих злиттів, таких як операція з придбання британської Shire американською компанією AbbVie за 32 млрд фунтів стерлінгів (54,7 млрд. дол.), передає "Фармацевтичний вісник".
Северин Шван додав, що Roche уважно спостерігає за процесом консолідації на світовому фармацевтичному ринку. Він висловив думку, що через кілька років на ринку залишаться, в основному, успішні виробники інноваційних препаратів і дженериків.
На початку липня 2014 підрозділ Roche - компанія Genentech придбала приватну американську біотехнологічну компанію Seragon Pharmaceuticals за 1,7 млрд. дол.

Джерело

Наши партнеры